ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ – BEZ PROBLÉMŮ

online_kurz_reseni_problemu

Cílem kurzu je naučit se, jak postupovat při řešení problémů, které techniky je možné využít k tomu, aby nám napomohly problém správně definovat a analyzovat. Pomůžeme Vám najít cestu v hledání různých řešení a společně se zamyslíme nad tím, jak vybrat z vygenerovaných možností to pravé řešení a určíme si, co je nejdůležitější v procesu jeho realizace.

Přístup do kurzu je časově neomezený včetně všech budoucích aktualizací.

Vystavení certifikátu je podmíněno absolvováním kurzu do devadesáti dní od zpřístupnění kurzu.

Paleta možností řešení je vždy nepřeberně pestrá. Ale náš mozek schválně vybírá ty řešení, které ho stojí co nejméně energie. Jako ukázka odpoutání se od „tradičního“ vidění problémů nám mohou sloužit odpovědi na otázky uchazeče o místo v Google: Kat seřadí 100 vězňů za sebou a na každého hlavu položí buď modrý, nebo červený klobouk. Každý vězeň vidí klobouky lidí stojících před ním, nicméně nevidí klobouk svůj a klobouky lidí stojících za ním. Počet jednotlivých červených a modrých klobouků je neznámý. Poté se kat postaví na konec řady a zeptá se posledního vězně na barvu jeho klobouku. Odpověď musí být pouze modrý, nebo červený. A pokud vězeň odpoví správně, přežije. A pokud odpoví špatně, okamžitě je zabitý potichu, aby to vězni před ním neslyšeli. Každý vězeň slyší odpovědi těch za ním, ale netuší, zda byla odpověď správná či špatná. Večer před seřazením se pak vězni setkají a mají se dohodnout na strategii, která by jim pomohla přežít. Co by podle vás měli udělat?
Odpověď najdete zde. (zdroj: bleskove.cz)

DO BOJE S PROBLÉMY  •  JAK PROBLÉM UCHOPIT  •  ANALÝZA SITUACE  •  REALIZACE  •  OVLIVNĚNÍ EMOCEMI  •  SEBEHODNOCENÍ  ... a další...

Cena: 242,- Kč

(včetně DPH)


 V ČEM JE KURZ VÝJIMEČNÝ? 

certifikat_online_mamajobs

CERTIFIKÁT

Abyste se měli čím pochlubit.

 

cviceni_online_mamajobs

CVIČNÉ TESTY

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

 

cviceni_online_mamajobs

MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Když zrovna nemůžete být na internetu.

NADŠENÍ

Ucítíte svůj pokrok na vlastní kůži.

 


 PROČ SI VYBRAT MAMA JOBS?

88_studentu_online

 

Studujících hodnotí celkovou kvalitu kurzů velmi pozitivně.

80_student_praxe

 

Studujících získalo při studiu nové znalosti použitelné v praxi.


 REFERENCE

„Oceňuji výstižnost a srozumitelnost kurzu.”

Petra


ZLEPŠETE SE V TÝMOVÉ SPOLUPRÁCI